Report TV

Fotoja e Bleona Matës si adoleshente! 'Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës
Published: 1 month ago
Pas shfaqjes për herë të parë të fotos që tregon rritjen e 6-vjeçares në atë kohë, sot një adoleshente të Bleona Matës, Report TV udhëtoi drejt qytetit të Kukësit ...
“Me dritën e ndezur të së ardhmes”, Rama mban premtimin, shtëpi të re familjes Ahmeti në Vlorë
Published: 6 months ago
VLORË- Pak javë më parë kreyministri i vendit, Edi Rama vizitoi familjen Niko Ahmetit nga fshati Vajzë i Vlorës. Kryeministri Rama i shoqëruar nga ministrja e ...
A1 Report- Vëllai i Sokol Olldashit Videoja e hequr nga qarkullimi
Published: 4 years ago
Ardian Olldashi, vëllai i ish-ministrit të Transportit dhe ish-deputetit të Partisë Demokratike ka publikuar në profilin e tij në Facebook, një video të “hequr nga ...
Vjollca Arapi: Si mund ta nxjerrin djalin tim në kërkim ? Vrasja e Jurgenit për problemet e veta
Published: 2 months ago
Dy ditë pas ekzekutimit në Tiranë të 26-vjeçarit Jurgen Kurti, policia është ende pa emra të autorëve që vranë të riun në hyrje të pallatit në zonën e stadiumit ...
Rama mban premtimin që i bëri familjes në varfëri në Shijak, ju ndërton shtëpinë e re, pamjet
Published: 6 months ago
Kryeministri Edi Rama bëri publik pak javë më parë gjendjen e familjes së Hysen Zhupanit në Shijak. Në pamjet që shefi i qeverisë publikoi në Facebook, shihej ...
Report TV - Speciale/Avniu,gazetashpërndarësi prej 50 vitesh rrugëve të Elbasanit
Published: 1 year ago
Avniu, është një burrë i thyer në moshë, i lindur ne fshatin Hajdaran të Elbasanit. Një ish-oficer ushtrie i kohës së regjimit komunist i cili u shkarkua nga detyra ...
F. Krujë, 70-vjeçari shpall vdekjen e vet që ta vizitojnë të afërmit
Published: 5 years ago
Një histori e rrallë e një 70-vjeçari nga Kruja, Hajdar Lila, i cili, për të sfiduar vetminë dhe braktisjen, vendos të shpallet vetë i vdekur vetëm e vetëm që të afërmit ...
Report TV - Çështja çame, Rama:S'ka kthim pas, është vetëm çështje kohe
Published: 2 years ago
Kryeministri Rama deklaron se zgjidhja e çështjes çame është çështje kohe duke theksuar se nuk do të ketë kthim pas. Nga kongresi i PDIU-së ai theksoi se ...
Ish-kreu i PD Kukës: Këtu kemi deputetë me shtëpi 450 mijë €, ç’merreni me Edi Ramën
Published: 1 year ago
Një akuzë e drejtpërdrejtë në Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike ka qenë ajo e një prej ish-funksionarëve të kësaj partie në Kukës. Ibsen Elezi ...
“Tërbohet" kombëtarja shqiptare në Calvin, festojnë deri në agim
Published: 3 years ago
Lojtarët e kombëtares duket se kanë kaluar një mbrëmje mjaft të këndshme nën shoqërinë e këngëtarëve të mirënjohur të muzikës shqiptare si Aurela Gaçe, ...
Historia/ Dibrani lë Italinë dhe kthehet në Shqipëri për të kultivuar bimë medicinale
Published: 10 months ago
Dibër- Shumë shqiptarë kanë lënë emigrimin dhe janë rikthyer në vendlindjen e tyre për të mos u kthyer më atje ku ishin. Një ndër ta është edhe Zija Keshi nga ...
Tiranë / Arrestohet 'Kimi', kosovari i kërkuar në Gjermani për vrasje në një diskotekë
Published: 3 days ago
Arrestohet në kryeqytet një shtetas kosovar i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ai është Shkëlqim Kastrati 23-vjeç i cili kërkohej për veprën penale 'vrasje me ...
Load more videos...